Návrhy komerčních prostor

Navrhuji příjemné prostředí kanceláří, ve kterých se bude Vašim zaměstnancům dobře pracovat.

Vytvářím originální design recepcí či jednacích místností, které zaujmou Vaše zákazníky. Pouštím se do velkých projektů jako jsou nové kantýny, kavárny, ordinace, obchody, nebo i např. technicky zaměřená tréninková centra.

Jak pracuji

1

Společně si projdeme prostory, které chcete ve Vaší firmě zkrášlit. Sdělíme si základní požadavky a představy. Seznámím se s firemní identitou.

2

Připravím vizualizaci a podklady s jednotlivými komponenty, které jsou ve vizualizaci použité. Poskytnu i okótovaný návrh.

3

Můžeme zůstat u papírové formy nebo vám zajistím i celkovou realizaci na klíč. Dohlédnu i na větší stavební úpravy a zajistím, aby všechny práce na sebe správně navazovaly.


Kdy mě budete potřebovat

V některých případech je od firem vyžadováno pouze oživení stávajícího prostoru. Zabývám se menšími a finančně dostupnějšími změnami spojenými s různými doplňky, které vytvoří z kanceláří příjemný prostor pro práci Vás i Vašich zaměstnanců.

Zároveň je někdy potřeba do rekonstrukce zasáhnout více a změnit komerční části rozsáhlejším způsobem. I k tomuto úkolu přistupuji zodpovědně a dokáži sladit korporátní identitu s originálním designem, který nadchne zaměstnance i zákazníky.

Konzultace zdarma

Po prvním oslovení následuje konzultace formou osobního setkání, kdy se seznámím s prostory vaší firmy s vaší firemní identitou. Projdeme si vaše požadavky a odhadované finanční možnosti.

V tuto chvíli je vhodné mít připravený okótovaný půdorys (v případě absence půdorysu si osobně prostor zaměřím). Určíme si i cenu za návrh.

Vizualizace a realizace

Na základě definice vašeho stylu a odsouhlasení ceny připravím vizualizaci. Tu pak následně upravujeme dle požadavků až k vaší úplné spokojenosti. V případě zajištění kompletních i realizačních služeb se následně vrhám do práce a vytvářím váš interiér.


Poslední realizace

3 hlavní důvody proč si mě vybrat

1

Pracuji s přírodními materiály

Příroda nás obklopuje a vytváří nám v životě pocit klidu a pohody, proto se snažím toto procítění vnést i do Vašeho interiéru.

2

Naslouchám představám zadavatele

Cílem mé práce je především Vaše spokojenost, proto se snažím vcítit do Vašich potřeb a spojit je s kreativním a praktickým řešením pro Vámi vysněné bydlení.

3

Poradím si s jakýmkoliv prostorem

Ráda překonávám překážky, proto je pro mě jakýkoliv nový prostor velkou výzvou. Poradím si s menšími i členitějšími prostory různého charakteru.

Máte zájem o moje služby?
Kontaktujte mě